Ogłoszenia Duszpasterskie 28. 7. - 4. 8. 2024 R.
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na bieżące potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.

2. Dziś po Mszach św. będzie błogosławieństwo kierowców oraz poświęcimy samochody i wszelkie inne pojazdy z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i wszystkich podróżujących.

3. Msze św. w tym tygodniu: od poniedziałku do środy o godz. 7.00 a od czwartku wracamy do Mszy św. rano o 7.00 i wieczorem o 17.00, w soboty 16.30.

4. W czwartek od. godz. 8.00 zachęcamy do chwili modlitwy podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

6. W piątek od 8.30 odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian z posługą sakramentalną. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii. 7. W czwartek rozpoczyna się sierpień, miesiąc w którym zachęcamy do trzeźwości i podjęcia abstynencji od napojów alkoholowych.

8. W dniach 23 – 26 września organizujemy, jak to było w roku minionym, parafialny wyjazd do Brennej, do Domu Rekolekcyjnego im. św. Jadwigi Śląskiej. Zapisy w zakrystii. Całkowity koszt od osoby 390 zł., przy zapisie wpłacamy 100 zł.