Ogłoszenia Duszpasterskie 28. 5. 2023 r.
UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele remontowe naszego kościoła w minioną niedzielę a także ofiary przekazywane na konto parafialne. W przyszłym tygodniu kolekta na Wdział Teologiczny UŚ.

2. Dziś odbywa się tradycyjna pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do MB Piekarskiej. Polecajmy pielgrzymów w naszych modlitwach.

3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca, zapraszamy na tradycyjne w tych dniach nabożeństwa, które odprawimy po porannych Mszach św.

4. W piątek od godz. 8.30 odwiedzimy, z posługą sakramentalną, chorych i starszych wiekiem parafian. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii.

5.W poniedziałek rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego.

6.Kończymy miesiąc maj zapraszamy jeszcze w poniedziałek, wtorek i środę na nabożeństwa majowe. Bogu i Matce Bożej niech będą dzięki za ten czas nabożeństw majowych.

7. Zachęcamy wszystkich do chwili osobistej Adoracji Najświętszego Sakramentu podczas całodziennej czwartkowej Adoracji w naszym kościele.

NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ I ODNOWI OBLICZE NASZEJ PARAFII I CAŁEJ NASZEJ OJCZYZNY

Chcesz nas wspomóc?

Dołóż cegiełkę do działania parafii.